2023 Yılı Verimlilik Proje Ödülleri Hk.

Sayın Üyemiz,

TİM’den alınan bir yazıda, ülkemizin rekabet gücünün artırılmasına ve ekonominin verimlilik temelli, sürdürülebilir bir yapıya kavuşturulmasına yönelik, sanayi ve hizmet sektörlerindeki işletmelerin uygulamış oldukları verimliliği artırma projelerini teşvik etmek amacıyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü koordinesinde her yıl “Verimlilik Proje Ödülleri” nin verildiği belirtilmektedir.

Söz konusu ödülün 2023 yılı başvuru süreci başlamış olup, işletmeler ile kamu kurumları, uygulamış oldukları verimliliği artırma projeleri ile başvurabilmektedir. Anılan ödüle başvurmak için http://vpo.sanayi.gov.tr internet adresinde yer alan “İşletme / Kamu Ödül Başvurusu” bölümünden giriş yapılarak ilgili formların 30 Mayıs 2023 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir.

Bahse konu yarışmaya ilişkin başvuru ve değerlendirme süreci hakkında bilgilendirmede bulunmak amacıyla çevrimiçi “Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı” planlanmıştır. Herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek toplantıya ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri

2023 Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı

26 Nisan 2023 Çarşamba saat 10.00-11.30

https://zoom.us/j/99273840689?pwd=UTJSZWR2bG9pTzJzUDFMSmVmdnc4UT09

Parola: 035316