Bahreyn (Manama) Ticaret Heyeti 10-13 Ekim 2023 Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonu ile 10-13 Ekim 2023 tarihleri arasında Bahreyn’e yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Manama şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Bahreyn’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü tarafımıza bildirilmiştir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 11 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimi olduğu ve bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/bahrain-manama-2023/company/register adresinde yer alan Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 28.000-TL tahsil edileceği vurgulanmıştır.

Başvurular Tekstil ve Hammaddeleri, Hazır Giyim, Makine ve Aksamları İklimlendirme Sanayii Elektrik – Elektronik- Bilişim, Gıda ve İçecek, Mobilya, Plastik ve Kimyasallar başta olmak üzere tüm sektörlere açık olduğu ifade edilmiştir. Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşeceğinin altı çizilmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Ekler:

1- Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)

2- Bahreyn (Manama) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 sayfa)