ÇİN (SHENZHEN) TİCARET HEYETİ HK.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (AKİB) organizasyonu ile 31 Ağustos - 4 Eylül 2024 tarihleri arasında Çin’in Shenzhen şehrine yönelik Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Meyve Sebze Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Fındık ve Mamulleri, Zeytin ve Zeytinyağı, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller sektörleri başta olmak üzere tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti düzenlenmesi planlandığı ifade edilmektedir. 

Söz konusu organizasyonda Çin’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir. Bahse konu ticaret heyete başvuru için 28 Haziran 2024 Cuma günü 17.30’a kadar https://delegations.tim.org.tr/event/china-shenzhen-2024 internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için firma başına 3.460 USD, aynı firmadan ikinci kişi için 2.335 USD tahsil edilecektir. 

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının AKİB Genel Sekreterliğine ([email protected]) ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.