DEİK-TÜSİAD "Türkiye-Çin İş Konferansı (TCBC)" Hk.

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’den gelen bir yazıda, DEİK ve TÜSİAD iş birliğinde, 11 Temmuz 2023 tarihinde 'Dijital Dönüşüm ve Geleceği Tasarlamak' ana temasıyla İstanbul Shangri-la Otel'inde Türkiye- Çin İş Konferansı (TCBC)' düzenleneceği tarafımıza bildirilmiştir.

Etkinliğin temel amacının, Türkiye Cumhuriyeti ile Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki uzun süredir var olan ilişkilerin güçlenmesine ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak olduğu ifade edilmiştir. Bu hedef doğrultusunda alanlarının önde gelen isimlerinin katılacağı TCBC etkinliği, 'Dijital Dönüşüm’ teması üzerinden ilişkilerimizin geleceğinin değerlendirileceği bir platform olacağı belirtilmiştir. Sektörün önde gelen isimlerinden dijital alanda iş yapma tecrübelerini aktaracağı konferansta iki ülke arasındaki iş birliği fırsatlarının, Türk- Çin ticari iş birliğinin başarı öykülerinin ve dijital dönüşümün geleceğinin istişare edilmesi hedeflendiği vurgulanmıştır.

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki formu doldurması gerekmektedir: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1591/20516

Bilgilerinize sunarız.