Filipinler (Manila) Fiziki Ticaret Heyeti Hk.

Sayın üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ile 24-29 Ekim 2022 tarihleri arasında Filipinler’e yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği, Manila şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Filipinler’den iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin planlandığı ifade edilmektedir.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru için son tarihin 12 Ağustos 2022 Cuma günü mesai bitimi olduğu belirilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/philippines-manila-2022/company/register internet adresinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulmasının gerekmekte olduğu, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 23.000-TL olduğu ifade edilmektedir.

Eşleştirme firması tarafından ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödeme dekontlarının Meclisimize ([email protected] - [email protected]) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Ekler:

1-Filipinler (Manila) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)

2-Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (1 Sayfa)

Ayrıntılı Bilgi:

Hüseyin GÖK, E-posta: [email protected] Tel: 0212 454 07 02
Mehmet CESUROĞLU E-posta: [email protected] Tel: 0212 454 04 86