Fine Food Australia 2023 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu (Hedef Ülke) Hk.

Sayın Üyemiz;

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) Genel Sekreterliğinden alınan bir yazıda, Sidney / Avustralya'da 11-14 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenecek "FINE FOOD AUSTRALIA 2023 Uluslararası Gıda Ürünleri, Makineleri, Restoran Ekipmanları Fuarı” milli katılım organizasyonu 6. defa İstanbul Kuru Meyve ve Mam. İhracatçıları Birliği tarafından gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Bahse konu yazıda, Avustralya ve bölge ülkelerine yönelik ihracat potansiyelinin geliştirilebilmesi için fırsat niteliği taşıyan "Fine Food Australia Fuarı”, Güney Yarım Küre'deki en büyük ticaret fuarlarından biri olarak ifade edilmektedir.

Milli katılım organizasyonu fuar katılım bedeli 1.350 USD / m² olarak belirlendiği bildirilmektedir. Fuarda Türk pavilyonu, hol ana giriş kapısına yakın ve ziyaretçi trafiği açısından tercih edilir bir konumda yer almakta olduğu belirtilmektedir. Fuar ilanı EK'li olup, milli katılım organizasyonundaki firmalara Genel Sekreterliğimizce aşağıdaki hizmetler sağlanacağı ifade edilmektedir;

  • Stant alanının kiralanması, stant inşaatı, dekorasyonu ve temizliği,
  • Katılımcı ürünlerinin yurtdışına nakliyesi, gümrüklemesi ve stantlara teslimi,
  • Milli katılım kapsamında fuar alanındaki ikili iş görüşmeleri organizasyonuna katılım
  • Reklam ve tanıtım hizmetleri,
  • Fuara giriş kartı temini, fuar resmi kataloğunda ve internet sitesinde yer alma,
  • İİB tarafından hazırlanan katılımcı broşüründe yer alma,
  • Fuar süresince ofis ve iletişim araçları ile ikram hizmetlerinden faydalanma

Fine Food Australia 2023 Fuarı milli katılım organizasyonunda yer almak isteyen firmaların http://www.iib.org.tr/OnlineRegistration/tr/fuar.aspx bağlantısından ulaşılan fuar katılım başvuru formunu doldurmaları gerektiği bildirilmektedir. Fuar katılım taleplerinin değerlendirilmesinde başvurusu sırası ve talep edilen stant büyüklüğü hususları gözetileceği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Fuar Broşürü (1 Sayfa)

İlgili Dosyalar