Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Hk.

Sayın üyemiz,

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nden (BAİB) alınan bir yazıda, “Food Product ve Otel Ekipmanları 2023 Fuarı”na yönelik ve eşzamanlı olarak 16-19 Ocak 2023 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, BAİB organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programının gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Söz konusu Alım Heyeti Programına; Kolombiya ve Moritanya’dan ekte bilgileri sunulan 7 firmanın ve 7 firma temsilcisinin iştirak edeceği belirtilmektedir. Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 17 Ocak 2023 Salı günü, 10.00-17.00 saatleri arasında, ANFAŞ- Antalya Expo Center VIP Salonu’nda heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmelerin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 13 Ocak 2023 Cuma günü saat 13:30’a kadar BAİB Genel Sekreterliğine ([email protected]) göndermeleri gerekmektedir. Görüşmelerin randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. BAİB Genel Sekreterliğine yapılan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve 16 Ocak 2023 Pazartesi gününe kadar, başvuran firmalara BAİB tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verilecektir.

Ayrıca, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmalarının görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

İlgili Kişi (BAİB): Gizem ALP TOPÇU (Tel: 0 530 916 34 10- e-mail: [email protected])

ANFAŞ Adres: Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Soğucaksu Mh 1. Sok. No:1 Aksu - Antalya

Ekler:

1. İkili Görüşme Başvuru Formu
2. Alım Heyeti Listesi

İlgili Dosyalar