Fuar Duyurusu (Panama)

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğünden alınan bir yazıda, Panama Ticaret Müşavirliğimizden alınan yazılara ithafen, Panama'da gerçekleştirilecek olan ve aşağıda bilgileri yer alan fuarların sektörlerinde önemli fuarlar oldukları ve Latin Amerika pazarından birçok katılımcının iştirak etmesinin beklendiği belirtilmektedir. 

- Expo Minera 2024- 20-22 Mart 2024- http://www.camipa.org Fuarın organizatörlüğünü Panama Maden Odası (CAMIPA) yapmakta olup, ülkede madencilik konusunda yetkili tek ve en büyük sektörel yapılanmadır. 

- Expo Feria Mundial 2024-26-29 Mayıs 2024- https://expoferia.auzonalibrecolon.com/en/home Hong Kong'tan sonra dünyanın en büyük ikinci serbest ticaret bölgesi olan Kolon Serbest Bölgesi Zona Libre de Colon (ZLC)'nde yer alan fuara yalnızca serbest bölgede yeri olan firmalar katılımcı statüsü ile yer alacaktır. 

- Expo Maquina 2024- 1-3 Şubat 2024- https://expomaquina.org/expositor/en İş makinaları, yapı-inşaat makinaları, lojistik sektöründeki ağır vasıtalar, kamyon ve konteyner yükleme araçları sektörlerinde gerçekleştirilecektir. 

Bilgilerinize sunarız.