FUNCTIONAL FABRIC NEW YORK FUARI - TEMMUZ 2023 HK.

Sayın Üyemiz,

 

Uludağ İhracatçı Birliği Genel Sekreterliği (UİB) tarafından gelen bir yazıda, yeni ihracat pazarlarının kapısını açabilmek ve mevcut ihracat potansiyelinin arttırılması amacıyla 18-19 Temmuz 2023 tarihleri arasında ABD’nin New York şehrinde gerçekleşecek olan Functional Fabric Fair fuarı’na yönelik milli katılım organizasyonu yapılacağı tarafımıza bildirilmiştir.

Functional Fabric Fair Temmuz 2023 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu Fuar katılım bedeli:

  • 6,97 metrekarelik stand için: 6.000 USD
  • 8,92 metrekarelik stand için: 7.200 USD
  • 9,29 metrekarelik stand için: 7.500 USD
  • 18.58 metrekarelik stand için: 13.600 USD olarak belirlenmiştir.

 

Başvuru Linki: bit.ly/3oCQist

 

Functional Fabric New York fuarı, aktif giyim, performans giyim, hazır giyim, dikişsiz giyim, polyester, viskon, anti-bacteriyel, UV-kesim, ısı düzenleyici, su ve yağ itici, geotekstil, kişisel koruma, tıbbi,hijyenik spor ve askeri giyim ürünlerinin sergilendiği bir fuar olduğu belirtilmiştir. Fonksiyonel giyimde ve modanın kombinasyonunu sağlayan Polo, Vineyard Vines, The Gap, DKNY, Calvin Klein gibi büyük alım firmalarından ziyaret beklendiği vurgulanmıştır. Fuara katılmak isteyen üyelerin en geç 30 Mayıs Cuma günü mesai saati bitimine kadar yukarıdaki başvuru linkinden ulaşabilecekleri elektronik başvuru formunu katılımcı kişi için doldurmaları belirtilmiştir.

 

Katılım ücretlerine dahil hizmetler, ödemenin yapılacağı banka hesap no ve başvuru ve detaylı bilgi için ilgili kişi bilgileri Ek’te bildirilmiştir.

 

Bilgilerinize sunarız.

İlgili Dosyalar