Güney Afrika Genel Ticaret Heyeti Hk.

Sayın üyemiz,

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinden (GAİB) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (GAİB) organizasyonunda 06 - 10 Mart 2023 tarihleri arasında Güney Afrika’ya yönelik tüm sektörlerin katılımına açık Genel Nitelikli Ticaret Heyetinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Johannesburg ve Cape Town şehirlerini kapsayacak söz konusu organizasyonda Güney Afrika’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörülmekte olduğu belirtilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarihin 25 Ocak 2023 Çarşamba günü mesai bitimi olduğu ifade edilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/south-africa-johannesburg-andcape- town-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulmasının gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalarımız için eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedelinin 33.000 TL olduğu ifade edilmektedir. Ön değerlendirme sonucu katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirmenin e-posta aracılığıyla yapılacağı ifade edilmektedir.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmaların heyete katılımları başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının GAİB Genel Sekreterliği’nin [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek:  Heyete İlişkin Bilgi ve Taslak Program (4 Sayfa)

İlgili Dosyalar