Helsinki Tekstil ve Moda Forumu 2022

Sayın Üyemiz,

Business Finland Türkiye İrtibat Bürosu'ndan alınan bir yazıda, Helsinki Tekstil ve Moda Forumu'nun 7 Nisan 2022 tarihinde Helsinki’de Scandic Park Hotel'de ve çevrimiçi olarak gerçekleşeceği ifade edilmektedir.

Etkinlikte hem Finlandiya'dan hem de yurtdışından şirketleri, hizmet sağlayıcıları, medyayı, “influencer”ları ve diğer paydaşları bir araya getiren ve uluslararası ortaklıkları teşvik eden konferansın ana temalarını gelecek ve yenilenme, sürdürülebilir çözümler ve büyüme ve dijitalleşme oluşturacak ve gün boyunca hem Finlandiya'dan hem de yurtdışından alanının profesyonellerinden ilham verici iş vakaları, yenilikler ve gelecek için vizyonlar aracılığıyla tanıtılacaktır.

Finlandiya'daki tekstil ve moda endüstrisinin ana etkinliği olan forum, Finnish Textile & Fashion tarafından organize edilmektedir.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere https://www.businessfinland.fi/en/whats-new/events/2022/textile--fashion-forum-helsinki-2022--tools-for-green-transition ve https://www.stjm.fi/en/information/ linklerinden erişilebilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Program için tıklayınız.

İlgili Dosyalar

Program - Helsinki

(0.318158 mb)