HINDISTAN (MUMBAI) TICARET HEYETI, 4-8 MART 2024

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile 4-8 Mart 2024 tarihleri arasında Hindistan’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Mumbai şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Hindistan’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. 

Başvuruların tüm sektörlere açık olduğu bahse konu heyetimize başvuru için son tarih 26 Ocak 2024 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/india-mumbai-2024/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 43.000-TL tahsil edilecektir. 

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisine (TİM) e-posta ile [email protected] adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir. 

Bilgilerinize sunarız.