III. Bansko Türkiye-Bulgaristan İş Forumu Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’ndan alınan bir yazıya atıfla, Türkiye ve Bulgaristan ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD) tarafından DEİK/Türkiye-Bulgaristan İş Konseyi iş birliğinde 7-8 Haziran 2024 tarihlerinde Bansko şehrindeki Regnum Otel’de III. Bansko Türkiye-Bulgaristan İş Forumu’nun gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Söz konusu forum kapsamında Türkiye ve Bulgaristan arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirmesinin amaçlandığı, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin bir araya getirilerek potansiyel iş birlikleri için ortam sağlanacağı, aynı zamanda iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin daha da güçlenmesine zemin hazırlanacağı mezkûr yazıda ifade edilmektedir. 

Stant açma imkânı olarak; otomotiv yedek parçaları, inşaat ve yapı malzemeleri, metal, makina, kâğıt, mobilya, enerji, ambalaj, gıda, IT, danışmanlık, tekstil, sağlık, kimya-kozmetik, plastik eşya, turizm gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalara öncelik tanınacağı, DEİK üyesi firmalar için stand açma ücretinin 150 Euro olduğu bildirilmektedir. Söz konusu İş Forumu'na katılımcı olarak veya stand katılımcısı olarak başvuru için 3 Haziran 2024 Pazartesi gününe kadar III. БЪЛГАРСКО-ТУРСКИ БИЗНЕС ФОРУМ/ III. BULGAR-TÜRK TİCARET ZİRVESİ (google.com) bağlantısında yer alan kayıt formunun doldurulması gerektiği belirtilmektedir.

İş Formu İrtibat Bilgileri: Sibel Fikret İletişim: +359 876 631 071

E-posta: [email protected] / [email protected]

Konaklama İrtibat Bilgileri: Ivanka Bankova İletişim: +359 887 47 27 30

E-posta: [email protected]

Bilgilerinize sunarız.

İlgili Dosyalar