İnovaLİG 2023 Başvuru Duyurusu Hk.

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisinden (TİM) alınan bir yazıda, Türkiye'nin ilk İnovasyon Geliştirme Programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarının belirlendiği İnovaLİG’in, 2014 yılından bu yana şirketlere inovasyon yetkinliklerini ölçme, interaktif bir platformda geliştirme ve küresel kıyas analizi imkânı sunmakta olduğu belirtilmektedir.

Bu doğrultuda, İnovaLİG programı kapsamında 47 soruluk inovasyon yönetimi değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık küresel kıyas analizi raporu TİM tarafından bila bedel sunulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon stratejilerini geliştirmekte olduğu ifade edilmektedir.

Bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen İnovaLİG’de, büyük firma ve KOBİ ölçeğinde şampiyon olan firmalara ödülleri Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında takdim edilecek olduğu bildirilmektedir. Bu kapsamda ön kayıtların alınması ile birlikte programın anket süreci başlamış olup, henüz kaydolmamış firmalar 30 Nisan 2023 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2023’e katılarak anket sürecine başlayabilmekte olduğu ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

EK:

  1. Sosyal Medya Paylaşım Görseli (1 Sayfa)

İlgili Dosyalar