Irak (Basra-Bağdat) Ticaret Heyeti 10-11 Temmuz 2024 Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’nden alınan bir yazıda T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonu ile 10-11 Temmuz 2024 tarihleri arasında Ticaret Bakanı Sn. Prof. Dr. Ömer BOLAT’ın teşrifleri, TİM  Başkanı Sn. Mustafa GÜLTEPE başkanlığında, Irak’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği, Basra ve Bağdat şehirlerini kapsayan söz konusu organizasyonda Irak’tan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

İlgili yazıda devamla, bahse konu heyete son başvuru tarihin 28 Haziran 2024 Cuma günü mesai bitimi olduğu ifade edilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/iraq-basra-baghdad-2024 adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği ve ekonomi sınıflı uçak biletli katılım paketi için 125.000-TL tahsil edileceği bildirilmektedir.

Not: Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisi'ne ([email protected]  e-posta adresine) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

 Ek: 

1- Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa) 

2- Irak (Basra-Bağdat) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)