Kanada (Toronto) Genel Nitelikli Ticaret Heyeti (05 - 08 Mart 2023) Hk.

Sayın üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı ve TİM koordinasyonu, Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği (DENİB) organizasyonunda 05-08 Mart 2023 tarihleri arasında Kanada’ya yönelik tüm sektörlerin katılımına açık Genel Nitelikli bir Ticaret Heyetinin gerçekleştirilecek olup, Toronto şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Kanada’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarihin 9 Ocak 2023 Pazartesi günü mesai bitimi olduğu belirtilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/canada-toronto-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen firmalar için eşleştirme hizmeti, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 38.000 – TL olduğu ifade edilmektedir. Ön değerlendirme sonucu katılımı uygun görülen firmalara konuya ilişkin bilgilendirmenin e-posta aracılığıyla yapılacağı ifade edilmektedir.

Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalar için heyete katılımları, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının DENİB Genel Sekreterliği’nin [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.