Kuveyt- Gulf Cables Firması Özel Nitelikli Alım Heyeti Programı Hk.

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde Kuveyt’te faaliyet gösteren Gulf Cables & Electrical Industries Group Co. K.S.C.P firması ülkemizden belirli ürünleri ithal etmek istemektedir.

Bu kapsamda Gulf Cables & Electrical Industries Group Co. K.S.C.P firma yetkililerinin katılımıyla Mayıs ayının 3. haftasında Özel Nitelikli Alım heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır. Katılımın ücretsiz olduğu organizasyonda ihracatçı firmalarımız ile firma yetkilileri birebir görüşme imkânı bulacaklardır.

Firmanın ithalatını talep ettiği ürün GTİP’leri ekli listede bulunmakta olup bu sektörde faaliyet gösteren ve söz konusu özel nitelikli alım heyeti organizasyonuna katılmak isteyen firmalarımızın https://tinyurl.com/2ekjktt5 linkinde yer alan formu 25 Nisan Salı günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

Not: Görüşmeye katılacak firmalar Gulf Cables & Electrical Industries Group Co. K.S.C.P firması tarafından online formu dolduran firmalarımız arasından seçilecek olup firmalar netleştikten sonra görüşme programı ve diğer detaylar tarafınıza bildirilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Ek: Ürün Listesi

İlgili Dosyalar