Mısır (Kahire) Genel Ticaret Heyeti 27-30 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) gelen bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) organizasyonunda 27 - 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Mısır’a yönelik tüm sektörlerin katılımına açık bir Genel Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Kahire şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Mısır’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü tarafımıza bildirilmiştir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 1 Eylül 2023 Cuma günü mesai olduğu ve ilgili tarihe tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/egypt-cairo-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği belirtilmiştir. Firmaların ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 1.500-USD tahsil edileceği ayrıca bildirilmiştir.

Heyete katılım, başvuru formlarının firmalarca doldurulması ve ödeme dekontlarının İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin [email protected] posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşeceği vurgulanmıştır.

Bilgilerinize sunarız.

 

Ekler:

1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)

2. Mısır Genel Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Ali BİLGİ

E-posta: [email protected]

Tel: 0 212 454 06 72