Mısır Konsolosluğu Ticaret Ofisi (Fuar Duyurusu) Hk.

Sayın üyemiz,

Mısır Ticaret Ofisi'nden alınan bir yazıda, 19 - 20 Kasım 2022 tarihlerinde Kahire de 6.kez düzenlenecek "Destination Africa” B2B Tedarik ve Satın Alma Organizasyonununun gerçekleşeceği ifade edilmektedir.

Destination Africa'nın iş fırsatlarını ve ticaret faaliyetlerini güçlendirmek için Afrika nın Tekstil, Giyim ve Ev Tekstili üreticilerini uluslararası alıcılarla bir araya getirdiği bir organizasyon olduğu belirtilmektedir. Sergilenen ürünlerin ağırlıklı olarak Mısır, Güney Afrika, Nijerya, Fas, Etiyopya ve Tunus ülkelerinden Hazır Giyim, Kot Konfeksiyon & Tekstil, Etiket, İplik ve Ev Tekstili olduğu ifade edilmektedir.

Etkinlik kapsamında Uluslararası Alıcı Programı (IBP) uygulandığı belirtilerek, ziyaretçilerin ilgilendikleri formu (ek: Hazır Giyim Alıcı Formu, Tekstil Alıcı Formu ve Ev Tekstili Alıcı Formu) doldurarak, formu/formları [email protected] (cc: [email protected]) adresine gönderebilileceği ifade edilmektedir.

Program kapsamında belirlenen temsilciler 5 yıldızlı otelde dört gece (oda & kahvaltı) misafir edilmektedir. Diğer desteklerle ilgili bilgiye www.destination-africa.org sitesinden ulaşılabilir.

Bilgilerinize sunarız.