Nijerya Genel Ticaret Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz,

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği’nden (DAİB) alınan bir yazıda, Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu, DAİB organizasyonu ile 28-31 Mart 2023 tarihleri arasında Nijerya’ya (Lagos) yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir ticaret heyeti gerçekleştirilecek olduğu, Nijerya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi planlandığı ifade edilmektedir.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru için son tarih 1 Mart 2023 Çarşamba günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/nigeria-lagos-2023/company/register linkinde yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firma bazlı yapılacak ön çalışmanın ardından heyete katılımı uygun görülen katılımcı firmalarımız için, ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, ikili iş görüşmeleri (B2B), heyet kapsamındaki transferler ve tercüman giderlerinden oluşan katılım bedeli 23.000-TL olarak belirlenmiştir.

Eşleştirme çalışması kapsamında ön değerlendirme yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan firmalarımız için heyete katılımları ödemeye dair banka dekontlarının DAİB’e ([email protected]) ulaşmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

EK: Ayrıntılı Bilgi

İlgili Dosyalar