Sustainability Talks İstanbul Etkinliğine Katılın!

Sustainability Talks İstanbul’un Üçüncüsü 2 Kasım’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde Gerçekleşecek!

Sayın Üyemiz, 

Hibrit olarak yapılacak Sustainability Talks İstanbul’da moda ve tekstilde sürdürülebilirlik kavramı kapsamlı olarak ele alınacak. Orbit Consulting ve Kipaş Textiles iş birliği ile İstanbul Tekstil İhracatçıları Birliği'nin stratejik ortaklığında düzenlenen etkinliğin konferans ve stant alanında, bu alanda dünyadan ve ülkemizden önde gelen konuşmacılar ağırlanacak. Bu etkinlik ile inovasyon ve şeffaflığa vurgu yaparak iklim acil durumundan izlenebilirliğe, hammaddelerin sorumlu bir şekilde tedariğinden minimum kaynak kullanımına kadar endüstrinin karşılaştığı tüm zorluklara sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi hedefliyor. Sürdürülebilirlik yönetişimi, yeni nesil ham maddeler, yenilikçi üretim çözümleri, karbon nötr olmak, döngüsellik, izlenebilirlik ve şeffaflık konularının konuşulacağı konferansta sektörden önemli birçok marka, üretici ve tedarikçi buluşacak. Konferansın kapanışında Textile Exchange, 20. yaşını Sustainability Talks Istanbul After Party ile kutlayacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞE DAİR HER ŞEY KONUŞULACAK

Dijitalleşme, biyoteknoloji, yenilenebilir enerji, geri dönüştürme teknolojileri ve hammadde alanındaki inovasyonlarını iş modellerine entegre ederek sorumlu üretim yapan global tekstil endüstrisi aktörlerinin deneyimlerini paylaşacağı Sustainability Talks İstanbul Konferansı, 2 Kasım’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek. Davetliler etkinliği ücretsiz bir şekilde Zorlu PSM’de izleyebilecekleri gibi, konferans çevrimiçi olarak da izlenebilecek.

Sürdürülebilirlik yönetişimi, yeni nesil ham maddeler, yenilikçi üretim çözümleri, karbon nötr olmak, döngüsellik, izlenebilirlik ve şeffaflık konularının konuşulacağı konferansta sektörden önemli birçok marka, üretici ve tedarikçi bir araya gelecek. Sustainability Talks İstanbul’da öne çıkan konuşmacılar arasında Hugo Boss’tan Andreas Streubig, AKSA’dan Atakan Koru, Pentatonic’ten Madison Wright, Kontrolmatik Technologies’den Sami Aslanhan, Amsterdam Denim Deal’den Arnoud Passenier, PVH Corp.’tan Nicolas Prophte, H&M’den Leyla Ertur, SCHEFFER’dan Guilherme Scheffer, C&A’den Sevgin Sicim, The LYCRA Company’den Jean Hegedus yer alıyor.

Başvuru linki ve programa ilişkin detaylı bilgiye aşağıda yer alan linkten ulaşılabilmektedir. 

Bilgilerinize sunarız. 

Başvuru linki: https://sustainabilitytalksistanbul.com/registration

Konuşmacılar, program, kayıt ve bilgi için www.sustainabilitytalksistanbul.com