Tacikistan İplik ve Dokuma Sektörü Temsilcileri Heyeti ile Toplantı Hk.


Sayın üyemiz,

 

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, İki ülke arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla faaliyetlerini sürdüren DEİK/Türkiye-Tacikistan İş Konseyi’nin, Tacikistan’da iş yapmak isteyen Türk firmalarına ilk kaynaktan bilgi sağlamak amacıyla Tacikistan’dan her düzeyde heyet ile iş insanlarımızı buluşturma çalışmalarına devam ettiği ifade edilmektedir.

 

Bu bağlamda, 23 Şubat 2022 Çarşamba günü 11.00-12.30 saatleri arasında DEİK ofisinde (River Plaza, Büyükdere Caddesi, Bahar Sk. No: 13/9, Levent İstanbul) “Tacikistan İplik ve Dokuma Sektörü Temsilcileri Heyeti ile Toplantı’’ gerçekleştirilmesinin planlanmakta olduğu, anılan toplantıya ekte yer alan ilgili sektör heyet üyelerinin yanı sıra Türkiye’de faaliyet gösteren firmaların katılımının beklendiği belirtilmektedir. Toplantı çerçevesinde Tacikistan’dan gelen heyet üyelerinin firma faaliyet alanlarını tanıtmaları, iş birliği olanaklarının görüşülmesi ve karşılıklı olarak soruların cevaplanmasının planlandığı ifade edilmektedir. 

 

Söz konusu toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin bağlantıda yer alan kayıt formunu en geç 22 Şubat 2022, Salı günü saat 17.00’ye kadar doldurmaları önemle rica olunur.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Detaylı bilgi için: Tuğba Bal Bahar, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü (email: [email protected]; tel: 0531 892 36 72)

 

Ek: Tacikistan heyet listesi (1 sayfa)

 

Taslak Program

10.30 – 11.00 Kayıt

11.00 – 11.30 Açılış konuşmaları        

11.30 – 12.30 Firma tanıtımları