Tayland Genel Nitelikli Ticaret Heyeti 19-23 Şubat 2023 Hk.

Sayın üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile 19 – 23 Şubat 2023 tarihleri arasında Tayland’a yönelik tüm sektörleri kapsayan Genel Nitelikli bir Ticaret Heyetinin gerçekleştirileceği, (gıda ve gıda takviyeleri, hububat, kimyasal hammaddeler, tıbbi ilaçlar, elektrik – elektronik, mücevher ve su ürünleri sektörleri önem arz eden sektörlerdir) Bangkok şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tayland’dan iş insanlarının davet edileceği genel nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarihin 6 Ocak 2023 Cuma günü mesai bitimi olduğu belirtilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/thailand-bangkok-2023/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulmasının gerekmekte olduğu ve firmalardan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 22.000-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.

Heyete katılımın, başvuru formlarının firmalar tarafından doldurulması ve ödeme dekontlarının Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin [email protected] e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşeceği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.