Tel Aviv-Kudüs Ticaret Heyeti Tarih Revizyonu Hk.

Sayın üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 5-8 Ocak 2022 tarihleri arasında Tel Aviv ve Kudüs’e yönelik düzenlenecek fiziki ticaret heyetinin ileri bir tarihe ertelendiğinin bildirildiği ifade edilmektedir.

Bu defa, Tel Aviv ve Kudüs şehirlerini kapsayacak söz konusu ticaret heyetinin 5-8 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup heyet kapsamında nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtilmektedir. Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetin genel nitelikli olup tüm sektörlerden firmalarımızın katılımına açık olduğu ifade edilmektedir.

Bahse konu ticaret heyetine başvuru ve ödemeler için son tarih 26 Ocak 2022 Çarşamba günü saat 17.00’dir. Heyete ön başvuru için https://delegations.tim.org.tr/event/israel-2022/company/register internet bağlantısında yer alan başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, tercümanlık, teknik altyapı& tanıtım giderlerinden oluşan 32.000-TL (business* uçak bileti ile 40.000-TL) tutarındaki katılım bedelinin firmalara bildirilecek kanallar ile ödenmesi ve ödemeye dair banka dekontlarının [email protected] ve [email protected] e-posta adreslerine gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.