Ticaret Müşavirleri ile Birebir Görüşme Etkinlikleri Hk.

Sayın Üyemiz, 

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda yurtdışı görev sürelerini tamamlayarak Bakanlık merkez teşkilatında göreve başlayan Ticaret Müşavirlerimizin/Ataşelerimizin edindikleri bilgi ve tecrübeleri firmalarımız ile paylaşmaları amacıyla, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve İstanbul Maden Ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonuyla 28-29 Şubat 2024 tarihlerinde İstanbul, Dış Ticaret Kompleksi'nde “Ticaret Müşavirleri ile Birebir Görüşme Etkinlikleri” gerçekleştirilecektir. 

Söz konusu etkinlik kapsamında firmalarımız, Rusya, Gürcistan, Hindistan, Çin, Malezya, Macaristan, İran, Belçika, Ürdün, Moğolistan, Bangladeş ve Almanya’da görev yapmış Ticaret Müşavirleri ile birebir görüşme imkânı bulacaklardır. 

Bu kapsamda, katılımın ücretsiz olduğu bahse konu “Ticaret Müşavirleri ile Birebir Görüşme Etkinliği”ne katılmak isteyen firmaların en geç 23 Şubat 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar, https://uyeler.immib.org.tr/rezervasyon linkinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

Saygılarımızla, 

 

Not: Birebir görüşmeler randevu ile gerçekleştirilecek olup, https://uyeler.immib.org.tr/rezervasyon linkinde yer alan randevu sisteminden randevu alınması gerekmektedir. 

Randevu Sisteminin Kullanımı Adımları: 

1. Öncelikle randevu sistemine kaydolarak, mail adresinize gelen şifre ile oturum açınız. 

2. Her firma sisteme yalnızca bir kere üye olabilir, etkinliğe birden fazla temsilci ile katılmak isteyen firmalar sisteme giriş yaptıktan sonra temsilci ekleyebilecektir. 

3. Birebir görüşme gerçekleştirmek istediğiniz tarih ve ülkeyi seçerek ekle butonuna tıklayınız. 

4. Birden fazla ülke temsilcisi ile görüşme yapmak için tarih ve ülke seçim işlemini tekrarlayınız. 

5. Randevularınızda değişiklik yapmak istemeniz durumunda istediğiniz zaman sisteme yeniden giriş yaparak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

6. Bir firma aynı gün en fazla 8, 2 gün toplamında en fazla 16 randevu oluşturabilecektir. 

Ek: Bilgilendirme Seminerleri ve İkili Görüşmeler Programı (1 Sayfa)