TİM-TEB Girişim Evi 2023 2. Dönem Start Up Başvuruları Hk.

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, Türkiye’nin 7 farklı ilindeki TİM-TEB Girişim Evlerinde, tekno-girişimcilerimizin yüksek katma değer ve ihracat odağındaki çalışmaların devam ettiği ifade edilmektedir.

TİM-TEB Girişim Evleri, teknoloji girişimcilerinin girişimcilik, ihracat ve büyüme yönetimi alanlarında gelişim mücadelesine destek olarak, ülkemizde katma değerli ticaretin ulusal ve uluslararası gelişimine katkı vermektedir. Bu minvalde TİM-TEB Girişim Evleri, 94 ülkede 100'den fazla hızlandırıcı, yatırımcı grupları ve kurumsal firmaların yer aldığı bir ağ olan Global Accelerator Network’e (GAN) dahil olarak girişimcilerinin globale ulaşmasına katkı sağlamaktadır.

2023 yılının 2. Dönem Programları kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Mersin TİM-TEB Girişim Evleri’nde teknoloji odaklı girişimcilere ofis, mentorluk, danışmanlık başta olmak üzere çeşitli destekler verilmeye devam edilecek olup, Start Up Program başvuruları alınmaya başlanmıştır.

Bu kapsamda, 2023 2. Dönem Start Up Program başvuruları 25 Eylül 2023 tarihine kadar sürecek olup, duyuru metni ekte yer almaktadır.

Bilginize sunarız.