TÜRKİYE-TUNUS YATIRIM VE İŞ FORMU HK.

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Tunus Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Kalthoum Ben Rejeb ve beraberindeki iş heyetinin ülkemizi resmi ziyareti kapsamında, Kurulumuz organizasyonunda, 5 Haziran 2024, Çarşamba günü DEİK Merkezi’nde Türkiye-Tunus Yatırım ve İş Forumu gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. 

T.C. Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ömer Bolat’ın teşrif edeceği İş Forumu’na; çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Türk ve Tunuslu firmaların katılım sağlaması beklendiği belirtilmektedir. 

Bu sektörler arasında Enerji, Dijital Teknolojiler, İnşaat ve Müteahhitlik, Gıda ve Tarım, Sanayi, Sağlık, Turizm, Otomotiv, Tekstil ve Konfeksiyon, Ulaşım ve Lojistik sektörleri öne çıktığı ifade edilmektedir. Bu minvalde, ikili iş görüşmelerinin ve sunumların düzenleneceği bahse konu Foruma katılım sağlamak isteyen firmalarınızın en geç 3 Haziran 2024, Pazartesi günü saat 18.00’e kadar DEİK Üye Portalı (deik.org.tr) linkte yer alan katılım formunu doldurmaları gerektiği belirtilmektedir. Gerçekleşecek foruma dair ekte paylaşılan dosyalara bağlantıdan ulaşılacağı ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.