Ufuk Avrupa EIC 2024 Çalışma Programı Hakkında Çevrimiçi Seminer Hk.

Sayın Yönetim Kurulu Üyelerim,

 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi tarafından 26 Aralık 2023 günü ve saat 14:00’te “Avrupa Yenilik Konseyi (EIC)’nin 2024 Yılında Derin Teknoloji Girişimlerine Sunacağı Fırsatlar” temalı çevrimiçi seminer etkinliği düzenlenecektir. 

Söz konusu etkinlikte, Avrupa Yenilik Konseyi 2024 Yılı Çalışma Programı çerçevesinde destek programlarının kapsamı, başvuru sistemi ve değerlendirme kriterleri gibi bir dizi konuda yapılmış güncellemeler paylaşılacaktır.

TÜBİTAK EIC Ulusal İrtibat Noktaları ve Proje Uzmanlarının konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğe katılım gösterebilmek için ön kayıt işleminin https://docs.google.com/forms/d/1hAPF6iVkSM6H8ZkNbye_IbNZlgv6o16ytxPVEFeM_bo linki üzerinden eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Etkinliğe katılım için gerekli tüm çevrim içi bilgilendirmeler (Zoom Giriş Bilgileri ve Bağlantısı) etkinlikten üç (3) gün önce kayıt yaptıran tüm ilgililer ile Proje ekibi aracılığıyla paylaşılacaktır. 

Etkinlik Gündem dokümanını da içeren resmi duyuru bağlantısına erişmek ve etkinliği ağınızla paylaşmak için ise takip eden Program web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://ufukavrupa.org.tr/tr/haberler/eic-2024-calisma-programi-hakkinda-cevrimici-seminer-26122023

"Etkinlik tamamen ücretsiz olup, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanıyla gerçekleşen T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yürütücüsü olduğu Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen ve ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu "Ufuk 2020'de Türkiye Faz -II" adlı Teknik Destek Projesi altında gerçekleşecektir."

Bilgilerinize sunarız.