FUTURETEX İSTANBUL KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI 2024 - HEYECAN BAŞLIYOR!

FUTURETEX İSTANBUL KUMAŞ TASARIM YARIŞMASI 2024 - HEYECAN BAŞLIYOR!

Değerli Tasarımcılarımız,

İstanbul Tekstil ve Hammadde İhracatçıları Birliği ( İTHİB) tarafından organize edilen, T.C. Ticaret Bakanlığı katkıları ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonuyla; katma değerli ihracatla kalkınan Türkiye hedeflerinden ilham alarak, genç yetenekleri desteklemek ve sektöre kazandırmak, sürdürülebilir kalkınmanın odak noktası olan ihracatımızı daha nitelikli ve değerli hale getirmek, ulusal ve uluslararası tasarım, inovasyon ve marka yaratmak amacıyla geleneksel olan İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması, Futuretex İstanbul, 18. Kez düzenlenecektir.

Bu yıl yarışma koçluğunu Özlem Süer'in üstlendiği organizasyonumuz, kumaş tasarımının öne çıktığı FutureBase International ve teknik tekstil ve inovasyona vurgu yapan Futuretech olmak üzere iki kategori olarak gerçekleşecek ve son başvuru 14 Haziran 2024 tarihinde tamamlancaktır.

Yarışmamıza ilişkin detaylı bilgi için www.futuretexistanbul.com web sitesini ziyaret edebilir, www.instagram.com/futuretexist/?hl=tr instagram sayfasından güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz. 

 Bilgilerinize sunarız.