Tekstil Sektörüne Yönelik Sertifika, Standart ve Platformlar Sertifika Programı

Tekstil Sektörüne Yönelik Sertifika, Standart ve Platformlar Sertifika Programı

 

 

Birliğimiz tarafından organize edilen “Tekstil Sektörüne Yönelik Sertifika, Standart ve Platformlar” eğitim programı 20 Eylül tarihinde Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Sultan Tepe'nin açılış konuşması ile başlamıştır. 11 Ekim'e kadar 4 hafta boyunca her Çarşamba günü gerçekleştirilen eğitimlerde; sürdürülebilirlik konusuna ilişkin sertifika, standart ve programlar üzerinde durulmuştur.

20 Eylül tarihinde gerçekleştirilen eğitimde USB Certification Genel Müdürü Nesrin Serin ve İyi Pamuk Uygulamaları Derneği Genel Müdürü Şükran Bayçura'nın katılımları ile hammaddeye yönelik sertifika, standart ve programlar işlenmiştir.

Hohenstein Türkiye Genel Müdürü Bahadır Bulut, 27 Eylül programımıza panelist olarak katılım sağlamış olup çevresel, kimyasal ve bütüncül kontrole yönelik sertifika, standart ve programlara ve Hohenstein'a ilişkin değerli bilgilerini katılımcılarımıza aktarmıştır.

4 Ekim oturumunda Amfori BSCI Türkiye Temsilcisi Müge Tuna Kurt panelist olarak konuğumuz oldu ve etik kontrole yönelik sertifika, standart ve programlar işlendi. Katılımcılarımız Amfori BSCI hakkında bilgi edinmiştir.

FibreTrace Ülke Müdürü Hakan Canpolat ve Open Supply Hub Paydaş İletişim Müdürü İrem Yanpar Coşdan'ın panelist olarak katılım sağladığı son hafta programımızda ise izlenebilirliğe yönelik programlar üzerinde durulmuştur.

Üç bine yakın kişinin ağırlandığı eğitimlere ilginin hiç azalmaması, katılımcıların interaktif olarak eğitimin içinde yer almaları ve sorularına kapsamlı cevaplar bulmaları büyük memnuniyet yarattı. Eğitim serimiz sonunda 484 katılımcı sertifika almaya hak kazanmıştır.