Premiere Vision Paris (fabrics) Milli Katılım Organizasyonu Başvuruları Başladı

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz tarafından milli katılım organizasyonu düzenlenecek olan Premiere Vision Paris (fabrics) Fuarı başvuruları başlamıştır. Fuar, 02-04 Temmuz 2024 tarihlerinde Paris Nord – Villepinte Parc des Expositions fuar alanında gerçekleşecektir.

Premiere Vision Paris Fuarı; tekstil üreticilerini, tasarımcılarını ve distribütörlerini tek bir çatı altında toplamaktadır. 06-08 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşen fuarda, 211’i Türk, 1.178 katılımcı firma ürünlerini sergilemiştir. Kumaş alt grubu özeline bakıldığında, 146’sı Türk katılımcı olmak üzere toplam 520 kumaş firması katılım göstermiştir. Fuar ziyaretçi sayısı 30.000 olarak kayıtlara geçmiştir.

Fuarda katılımcı olmak için öncelikle Fuar İdaresi’nden onay alınması gerekmektedir. Fuara başvuru linki: https://paris.premierevision.com/en/exhibit/

Birim fiyat 499 € /m2 + 600 € kayıt ücreti olarak belirlenmiştir.

Fuar İdaresi'nden katılım onayı aldıktan sonra milli katılım organizasyonu için başvuru yapabilir, kontenjan dahilinde milli katılım organizasyonuna dahil olabilirsiniz. 

İTKİB  Başvuru Linki: http://forms.itkib.org.tr/FormsView.aspx?ID=3510

Sözleşme Oluşturma

https://www.itkib.org.tr/tr/online-islemler-online-fuar-katilim-basvurusu.html linkinden giriş yaparak sözleşme oluşturabilirsiniz. Oluşturulan sözleşmeler e-imzalı bir şekilde imza sirküleri ile birlikte e-posta ile veya aslı (her sayfası paraflı, son sayfası imzalı-kaşeli) kargo ile aşağıdaki adrese gönderilmelidir.

Adres:    İTKİB 

Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Cad. No:3 34197 

 Yenibosna / Bahçelievler / İSTANBUL 

 Alıcı: Salih Diner

Ödeme:

Ödeme açıklaması kısmına: “Premiere Vision Paris 2024-2  Fuarı Ön-ödeme Bedeli” yazabilirsiniz.

Ön ödeme bedeli: 5.000,00 EURO

 

İTHİB Hesap Bilgileri:

Alıcı: İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB)

Banka: Vakıfbank

Şube: Güneşli Ticari Şubesi

IBAN Numarası EURO : TR320001500158048014255376

 

Sözleşme ve ön-ödeme işlemleri 20 Mart 2024 tarihine kadar tamamlanmalıdır.

 

Önemli Not: Milli Katılım Organizasyonu kapsamına ilk olarak fuarda daha önce Milli Katılım ile katılan firmalara yer verilecek olup; yer kalması halinde başvuran diğer firmaların başvuru sırasına göre başvuruları değerlendirilecektir. Milli katılım organizasyonunda yer almanız durumunda, aşağıda dolduracağınız bilgiler tanıtım materyallerinde ve organizasyonda kullanılacağı için bilgilerin doğru ve istenilen formatta doldurulması önemlidir.

 

ÖZET SÜREÇ:

  1. https://paris.premierevision.com/en/exhibit/ linkinden Fuar İdaresi’ne başvuru yapılarak onay alınması
  2. http://forms.itkib.org.tr/FormsView.aspx?ID=3510 linkinden İTKİB’e başvuru yapılması
  3. https://www.itkib.org.tr/tr/online-islemler-online-fuar-katilim-basvurusu.html linkinden İTKİB ile sözleşme oluşturulması (milli katılımı onaylanan firmalar için)
  4. 20 Mart 2024 tarihine kadar 5.000,00 EURO ön ödeme yapılması (milli katılımı onaylanan firmalar için)

 

Bilgilerinize sunarız.