TİM & UİB Kore Cumhuriyeti (Seul) 2024 Genel Ticaret Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz, 

Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM)’nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Uludağ İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile 10 - 13 Haziran 2024 tarihleri arasında Kore Cumhuriyeti’ne yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği belirtilerek, Seul şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Kore Cumhuriyeti’nden iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü belirtilmektedir. 

Heyete başvuru için son tarih: 6 Mayıs 2024 Pazartesi günü

Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/south-korea-seoul-2024/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalardan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 165.000-TL tahsil edileceği ifade edilmektedir. 

Başvuruların tüm sektörlere açık olduğu belirtilerek heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Uludağ İhracatçı Birliklerine ([email protected] ; [email protected]) ulaştırılmasıyla kesinleşeceği ifade edilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.