i of the World 23-2 / ABD Sektörel Ticaret Heyeti

i of the World 23-2 / ABD Sektörel Ticaret Heyeti

Sayın İlgili,

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Birliğimiz organizasyonu ile 16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında, Dünya’nın en büyük tekstil ithalatçısı ABD'ye yönelik kumaş ve tekstil aksesuarları ürün grupları özelinde fiziki olarak sektörel ticaret heyeti gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. New York şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Bahse konu ticaret heyetine 1 kişi katılım sağlayacak firmalarımızın 3.500 USD, 2 kişi katılım sağlayacak firmalarımızın ise 5.250 USD ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu katılım bedeline konaklama, uçak bileti, transfer ve B2B görüşmeleri giderleri dahil edilmiştir.

Bu çerçevede ticaret heyetine katılmak isteyen firmalarımızın 31 Temmuz 2023 Pazartesi gününe kadar ekte yer alan başvuru formunu doldurarak [email protected] adresine iletmesi, katılım ücretinin ise aşağıda detayları yer alan banka hesabına ise 10 Temmuz 2023 Pazartesi gününe tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Organizasyonumuz Ticaret Bakanlığımızın onayına tabi olup heyete katılım anılan onayların alınmasının ardından, başvuru için gerekli tüm işlemlerin tamamlanmasıyla kesinleşecektir.

Başvuru formunun doldurulması sonrasında, ön değerlendirmesi yapılan ve katılımı uygun görülen firmalarımıza konuya ilişkin bilgilendirme e-posta aracılığıyla yapılacaktır.

Katılım Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

  • Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
  • 4 gece konaklama
  • İkili İş Görüşmeleri (B2B)
  • Heyet kapsamındaki transferler
  • Toplantı günü gerek duyulduğunda tercüman hizmeti

İTHİB BANKA HESAP BİLGİLERİ:

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği

Vakıfbank Güneşli Ticari Şube

USD Hesabı

IBAN TR270001500158048014255369

Açıklama kısmına ”IOW 23-2 Katılım Bedeli” yazılarak yatırılmalıdır.

Ek: Firma Başvuru Formu

Bilgilerinize sunarız.

İlgili Dosyalar