Munich Fabric Start 2024-1

Munich Fabric Start 2024-1

Almanya’nın Münih şehrinde 23-25 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Munich Fabric Start fuarına yönelik Milli Katılım Organizasyonu Birliğimizce düzenlenmektedir. Bu kapsamda Milli Katılım Organizasyonuna, fuar idaresinin önereceği ve sizin tarafınızdan uygun bulunmuş olan standınız ile katılım sağlamak için, İTKİB ile fuar katılım sözleşmesi oluşturulması gerekmektedir. http://portal.itkib.org.tr/ linki üzerinden, ekteki “Fuar Başvuru” yönergesinin takip edilerek; fuar başvurusu tamamlanmalıdır. Sistemde üyeliği olmayan firmalarımızın, ekte yer alan “Üye ol” yönergesini takip ederek üyelik oluşturması gerekmektedir.

Oluşturulan başvuru formu tarafımızca onaylandıktan sonra, fuar kapsamındaki sözleşmenin kaydedilerek; e-imzalı yapılarak mail üzerinden ya da son sayfası kaşe-imzalı, diğer sayfaları ise paraflı olacak şekilde posta veya kargo yolu ile Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No: 3 Dış Ticaret Kompleksi B Blok 5. Kat Tekstil Sektör Şubesi Bahçelievler/İstanbul adresine gönderilmesi gerekmektedir. Katılım sağlayacağınız standınızın konumu ve metrekaresi belli olduktan sonra, bahse konu sözleşmenin tarafımıza gönderilmesi önem taşımaktadır.

Fuar için belirlenmiş olan metrekare birim fiyatına ek olarak fuar idaresi tarafından;

  • Exhibitor’s Liability Insurance bedeli olarak 40 Euro,
  • Marketing Activities bedeli olarak 30 metrekareye kadar 295 Euro, 30 metrekare üzerinde ise 325 Euro,
  • First-time participation fee için ise 295 Euro talep edilmektedir.

Bu kapsamda aşağıda detayları bildirilen İTHİB banka hesabına, 16 Ekim 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar 3.000 Euro tutarında ön ödeme yapılmış olması gerekmektedir. Başvurunuz esnasında belirlenecek olan toplam ödenmesi gereken tutara; stant ücreti, tanıtım ve fuar esnasında verilen catering hizmetleri dahildir.

Not: Fuara bireysel katılım veya milli katılım arasında ödenecek tutar ya da alınacak devlet desteği hususlarında herhangi bir fark bulunmamakta olup; Milli Katılım Organizasyonunda yer alanın, ücretsiz bir şekilde catering hizmetinden yararlanma, ücretsiz bir şekilde tanıtım-reklam-katalog çalışmalarında yer alma, İTHİB tarafından düzenlenecek olan trend alanında 5-7 adet numunenin ücretsiz sergilenmesi ve fuar kapsamında yapılacak ödemenin taksitlendirilmesi gibi avantajları bulunmaktadır.

İTHİB Hesap Bilgileri:

Alıcı: İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB)

Banka: Vakıflar Bankası

Şube: Güneşli Ticari Şubesi

EURO IBAN Numarası: TR32 0001 5001 5804 8014 2553 76

Açıklama kısmına “MFS 24-1 Ön Ödeme” yazılarak yatırılacaktır.

Konuya ilişkin sorularınız için 0212 454 04 39 veya 0549 793 58 48’den iletişime geçebilirsiniz.

Ek1: Stant Metrekare Birim Fiyatları

Ek2: E-imzalı Sözleşme Oluşturma Kılavuzu

Ek3: Fuar Başvuru Kılavuzu

Ek4: Portalda Üyelik Oluşturma

İlgili Dosyalar